LEKARZ SPECJALISTA

REJESTACJA

TEL. 61 861 63 84

Rejestracja do Prof. Dr hab. Fichna

KOM. 618 616 384
USG tarczycy

OCT – Optyczna Koherentna tomografia – diagnostyka w okulistyce.

Okulistyka zabiegowa:
lek.med Piotr Przygoda

  • plastyka powiek górnych
  • plastyka powiek dolnych (podwijanie)
  • plastyka kanalików (punktów łzowych)
  • kępki żółte, gradówka, brodawki, kaszaki, rogi skórne – usunięcie
  • plastyka kanalików
 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Chirurgia Dziecięca
Dr Wendland14,00-19,0008,00-12,0014,00-19,00
Dr Wendland Kasprzaka14,00-18,0018,00-20,00
Dr Grottel T. Kasprzaka08,00-12,0008,00-12,00
Dr Grottel Tomasz08,00-11,00
Chirurgia ogólna
Dr Szczepański15,00-19,00
Dr Strzelecka-Węklar14,00-15,0014,00-18,0010,00-14,00
Dermatologia
Dr Jarmińska-Lewandowska08,00-13,0014,00-18,0014,00-18,00
Diabetologia
Prof. Dr hab. Fichna14,00-18,00
Dr Stankiewicz14,00-18,0010,00-14,00
Dr Skowrońska15,00-17,00
Geriatria
Dr Wawrzyniak15,00-19,0014,00-18,0010,00-14,00
Ginekologia i Położnictwo
Dr Pięta14,00-19,00
Dr Dębicki15,00-19,00
Dr Kowalewska-Piątek08,00-14,3008,00-14,30
Kardiologia
Dr Miszczak Śmiałek14,30-18,3014,30-18,30
Dr Bielawna10,00-19,00
Laryngologia
Dr Sobkowiak08,00-12,0015,00-19,0011,00-13,00
Dr Sołtysiak13,00-18,00
Okulistyka
Dr Kulińska-Niedziela12,00-13,0012,00-13,0012,00-13,00
Dr Piotr Przygoda16,30-18,00
Dr Rydlewska-Fojut10,00-12,00
Dr Kostrzewska14,00-18,0010,00-14,0010,00-14,00
Dr Sierakowska-Grottel08,00-09,0008,00-09,0012,00-13,0008,00-11,0008,00-10,00
Dr Rydlewska-Fojut08,00-10,30
Okulistyka Dziecięca
Dr Kulińska-Niedziela08,00-12,0008,00-12,00
Dr Sierakowska-Grottel09,00-10,0009,00-10,0014,00-18,0011,00-12,0010,00-11,00
Dr Rydlewska-Fojut10,30-12,00
Onkologia
Dr Gołda Gocka15,00-19,00
Dr Leppert15,00-16,00
Dr WojciechowskaŁącka10,00-14,0010,00-14,00
Ortopedia
Dr Knopińska10,00-12,00
Dr Szperzyński08,00-12,0014,00-18,00
Dr Jopek08,00-12,00
Pulmonologia
Dr Kostrzewski15,00-19,00
Dr Jezierska14,00-18,0008,00-12,00
Poradnia leczenia zeza
Dr Sierakowska-Grottel10,00-14,0010,00-14,0013,00-14,0013,00-14,0011,00-12,00
Dr Kulińska-Niedziela13,00-14,0014,00-18,0013,00-14,00
Endokrynologia
Prof. Dr hab. Fichna14,00-18,00
Pielęgniarka POZ
Małgorzata Kędzior8,00-16,008,00-16,008,00-16,008,00-16,008,00-16,00
Umów wizytę ze specjalistą